ABOUT US

Image

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.


Misyonumuz

Müşterilerimize en iyi ve doğru hizmeti sunmak, çağdaş, kaliteli ve modaya uygun tasarımlarla tüketicilerin yaşam standartlarını yükseltmek, çevreye ve insan sağlığına dost ürünlerle dünyanın bu gününe ve geleceğine duyarlı olmaktır.


Vizyonumuz

Tekstil sektöründeki tecrübemiz, dünya tekstil sektörü ile sürekli ve yakın ilişkilerimiz sayesinde daima yeniliklerin belirleyicisi ve uygulayıcısıyız.